Elodie Larousse

Go down

Elodie Larousse

Pisanie by Elodie Larousse on Sro 2 Lis - 21:01

1. Imię/Imiona: Elodie Asceline
2. Nazwisko: Larousse
3. Data urodzenia: 6 listopada 1968
4. Miejsce zamieszkania: Anglia, Nottingham
5. Rok nauki: piąty
6. Czystość krwi: 3/4
7. Status: zamożny
8. Przedmioty:
zaklęcia, transmutacja, eliksiry, OPCM, zielarstwo, historia magii, astronomia
9. Opis charakteru:
Elodie jest jedną z tych osób, które nigdy nie owijają w bawełnę i prawie zawsze mówią prawdę. Dlaczego więc miałoby się kłamać, mówiąc o jej charakterze?
Nie ma co koloryzować. Larousse to złośliwa, niesympatyczna dziewczyna, która i wyglądem, i charakterem przypomina kota. Drapieżna, dba wyłącznie o siebie i swoje sprawy. Rzadko komu udaje się przebić przez jej skorupę - jeśli komuś się to uda, to musi być prawdziwym cudotwórcą. Bardzo mało osób uważa za swoich przyjaciół, którzy znają jej największe sekrety i tajemnice. Jest nieco próżna, więc nienawidzi samotnie przemierzać korytarzy. Chciałaby, aby wiecznie ją podziwiano i chwalono. Jednak mimo wszystko to marzenie jest dalekie od rzeczywistości - lenistwo nie pozwala jej na sumienną naukę i dostaje złe oceny za wszystkie referaty.
Kolejną cechą dziewczyny jest bardzo duża pamiętliwość. Nieważne, w jaki sposób jej podpadniesz - drobny, czy całkiem spory - ona i tak się zemści w dość ohydny sposób. Lenistwo, oczywiście, nie przeszkadza jej w chwilowym poszperaniu w książkach i znalezieniu jakiegoś zaklęcia... Trzeba również wiedzieć, że mimo swojego lenistwa jej dosyć inteligentną piętnastolatką, ale nie umie wykorzystywać swojej wiedzy w należyty sposób.
Mimo, że sama nie ma do końca czystej krwi, nigdy nie mogła się przekonać do osób z mugolskich rodzin. Być może była to wina rodziny ze strony matki, rodu czystej krwi. Mieli wstręt do, jak to nazywali, szlam. Rodzice jej matki zezwolili na małżeństwo z półkrwistym czarodziejem tylko dla dobra Elodie, aby nie została "nieślubnym, niekochanym dzieckiem", jak to ujęła jej babcia, pochodząca z właśnie takiego związku.
Elodie zwraca uwagę nie tylko na pochodzenie, ale również na majątek. Wychowywana w całkiem zamożnej rodzinie, zawsze dostawała to, na co miała akurat ochotę. Dlaczegóż to w Hogwarcie miałoby być inaczej?
10. Opis wyglądu:
Panna Elodie Larousse to wysoka, ruda dziewczyna, o szczupłej budowie ciała i zwinności niczym pantera. A jej nogi są takie długie,że można powiedzieć, iż sięgają nieba. Mimo tak złośliwego charakteru, zielone oczy ma tak szczere, że można byłoby czytać w nich jak w księdze. Jej cera, jak prawie u każdej rudej dziewczyny, była niezmiernie blada oraz, co dziwne, nie miała żadnych piegów. Usta miała tak czerwone, że można byłoby porównywać je do dojrzałych truskawek.
Charakter Elodie nie jest żadną przeszkodą w tym, aby miała wielu wielbicieli. Nie przeszkadza również w tym, aby miała łagodną, owalną twarz i piękne rysy. Każdy się dziwi, jak tak piękna dziewczyna może mieć taki obrzydliwy charakter. No cóż, takie to życie zgotował Larousse los.
Wszystkie ubrania oraz mundurki miała szyte na miarę, jak przystało na zamożną czarodziejkę. Nosiła je z wielką gracją i elegancją, patrząc na wszystkich z góry.
11. Rodzina:
Andrew Larousse - co prawda czarodziej półkrwi, ale bardzo bogaty. Bardzo kochał swoją żonę i córkę, dopóki nie został zabity przez swojego władcę - Czarnego Pana.

Clarissa Larousse (Stone) - czarownica czystej krwi, również bogata, odziedziczyła majątek nie tylko swojej rodzinie, ale również po mężu. Samotnie wychowuje Elodie na kolejną potomkinię rodu czystej krwi, pragnąc zapomnieć o śmierci swojego męża.

Elodie to jedynaczka.

12. Historia postaci:
Elodie przyszła na świat 6 listopada 1968 roku. Już jako pięciolatka gardziła mugolakami i była bardzo rozpieszczona. Kiedy jedenaście lat po swoich urodzinach otrzymała list, jej matka wprost pękała z dumy. Na dalsze przygody... czeka w Hogwarcie.


Ostatnio zmieniony przez Elodie Larousse dnia Czw 3 Lis - 1:53, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Elodie Larousse
Uczeń

Liczba postów : 86
Czystość krwi : 3/4
Skąd : Anglia, Nottingham

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach