Ellie Blackstone

Go down

Ellie Blackstone

Pisanie by Ellie Blackstone on Czw 11 Paź - 12:21

1. Imię/imiona: Elizabeth
2. Nazwisko: Blackstone
3. Data urodzenia: 13 listopada 1968
4. Miejsce zamieszkania: Edynburg
5. Rok nauki: piąty
6. Czystość krwi: czysta w 3/4
7. Status: zamożna
8. Przedmioty: starożytne runy, mugoloznastwo
9. Opis charakteru: Ellie jest osobą nieśmiałą. Nie lubi wybijać się z tłumu, a jakakolwiek uwaga skupiona na niej – onieśmiela ją. Boi się publicznych wystąpień, dlatego najczęściej można spotkać ją w bibliotece, w kącie pokoju wspólnego lub w swoim dormitorium. Lubi po lekcjach dyskutować z nauczycielami, szczególnie od transmutacji, zielarstwa i eliksirów. Na co dzień nie jest odważna, ale w chwili zagrożenia jej umysł jest w stanie szybko poradzić sobie z reakcją, która zazwyczaj jest słuszna. Ma silnie zakorzenione kompleksy na tle swojej urody, więc kiedy ktoś zaczyna gnębić ją z powodu koloru włosów, bardzo to przeżywa. Nie ma zbyt dużo przyjaciół, nie potrafi nawiązywać nowych znajomości. Nigdy nie zagada jako pierwsza, choćby miała spędzić z kimś sam na sam kilka godzin wypełnionych krępującą ciszą. Odzywa się jako pierwsza tylko, kiedy na lekcji padnie pytanie od nauczyciela - od razu wyrywa się do odpowiedzi, czym też często naraża się na docinki kolegów.
Nie przepada za qudditchem - chociaż lata na miotle znakomicie, a umiejętność skoncentrowania się na jednej rzeczy ustawiłaby ją jako świetną szukającą na długo. Ma niechęć do tego sportu głównie z powodu ludzi, którzy się nim zajmują - jako osoby, które zajmują się głównie wywyższaniem i dokuczaniem słabszym, skutecznie ją zniechęcają. Być może, gdyby nie ich charakterki, skusiła by się na grę w drużynie. Kiedy jest w Edynburgu, lubi wybrać się czasem na przelot po okolicy.
10. Opis wyglądu: Dziewczyna o drobnej posturze, raczej niska, szczupła. Chodzi niepewnym krokiem, nie rozgląda się za dużo, dąży do celu wymijając przeszkody. Niestety jest dosyć niezdarna i często coś potrąci lub zbije. Ruda, piegowata, o dziecięcych rysach twarzy. Pulchna twarz i pogodny wzrok. Oczy w migdałowym kształcie mieniące się dwoma kolorami – niebieskim i zielonym. Często jej policzki rumienią się, a piegi na całej twarzy stają się wtedy jeszcze bardziej wyraziste. Okrągłą twarz okalają rude pukle, zasłaniając też nieco odstające uszy, a na czoło często opada jej przydługa grzywka. Ubiera się skromnie – nie rzucające się w oczy bluzki, sweterki i raczej spódniczki niż spodnie – mimo wszystko dziewczynie nie wypada nosić spodni.
11. Rodzina: Rodzice bardzo zgodni, kochający się. Poznali się w szkole, gdzie wybrali takie same przedmioty. Dwójka przyjaciół przesiadujących bardziej w książkach niż łapiąca za różdżki i pędząca do walki. Oboje są ekspertami w swoich dziedzinach – matka w transmutacji i historii magii, a ojciec w eliksirach i zielarstwie. Voldemortowi potrzebni byli ludzie tacy jak Jake, dlatego różnymi metodami starał się przekonać go aby przyłączył się do niego. Mężczyzna jednak nie dał się złamać i kiedy Czarny Pan poległ, wrócił nareszcie do domu, gdzie długo leczył rany. Trudne przeżycia nie zmieniły stanu jego umysłu. Pozostawał obojętny wobec polityki, jednak proszony przez zwolenników Zakonu o porady czy przysługi, chętnie je wykonywał.
12. Historia postaci: Dzieciństwo Ellie było raczej spokojne. Ona sama nie przysparzała rodzicom problemów, zajmując się książkami. Lubiła wszystkich swoich dziadków, jednak wolała tych magicznych. Zmieniło się to, gdy ojciec został zabrany przez śmierciożerców – wtedy wolała uciec do mugolskiego świata. Chcąc, nie chcąc i tak nie miała wyboru, bo matka obawiała się, że tylko tam są bezpieczne. Ellie była pewna, że wszystko będzie dobrze, więc nie potrafiła zrozumieć dlaczego matka tak bardzo się martwi. Była jednak dla niej podporą w trudnych chwilach. Kiedy ojciec wrócił do domu, ich dwójka nie zmieniła się – jedynie matka pozostawała w strachu i nie wróciła wciąż do siebie.


Ostatnio zmieniony przez Ellie Blackstone dnia Czw 11 Paź - 21:47, w całości zmieniany 2 razy
avatar
Ellie Blackstone

Liczba postów : 3
Czystość krwi : czysta w 3/4
Skąd : Edynburg

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach